2024/501
Preben Fjederholt (f. Esbjerg 1955, d. 2000)
Vinterlandskab, marts 2000. Sign. med datering på bagsiden. Olie på lærred. 50×50. Uindrammet.
Original stand.
Moderne kunst og design, 9. juni 2020
Vurdering
Hammerslag
13 bud