2032/586
Victor Brockdorff (f. Frederiksberg 1911, d. Gentofte 1992)
Landskab med bus. Sign. V. Brockdorff 1982. Olie på lærred. 55×46.
Moderne kunst og design, 4. august 2020
Vurdering
Hammerslag
25 bud