1947/412
Ubekendt maler, 19. årh.
“Going back down the Rhine”. Usigneret, 15. july, 39? Sepia og lavering på papir. Bladstørrelse 12×18.
Undersøgt i ramme. Enkelte syrepletter.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. november 2019
Vurdering
Hammerslag
12 bud