12021/46
Carlo Rosberg (f. København 1902, d. Vanløse 1994)
Komposition med skibe. Sign. Carlo Rosberg. Olie på lærred. 30×38. Rammemål 50×56.
Kunst, antikviteter & design, 21. maj 2020
Vurdering
Hammerslag