2132/96
“Dobbeltriflet”. Fiskebestik af sølv. Vægt ca. 885 g. 20 årh. midte. (16)
Bestående af 8 fiskegafler og 8 fiskeknive.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Graveret.
Ældre malerier, møbler og varia, 9. august 2021
Vurdering
Hammerslag