12014/​206

Gruekedel af kobber, i siderne hanke. 19. årh. H. 48. Diam. 58.

Fremstår med alders- og brugsslitage.

Kunst, antikviteter & design, 2. april 2020

Vur­dering

1.200–1.500 DKK

Hammerslag

700 DKK

700 DKK
650 DKK
600 DKK