2040/166
Carl Schleusing (f. 1865, d. 1953)
Vinterlandskab med hjortevildt. Sign. Carl Schleusing. Olie på lærred. 40×50.
Mindre retoucheringer samt enkelt lille reparation. Behov for let overfladerensning.
Ældre malerier, møbler og varia, 28. september 2020
Vurdering
Hammerslag