1803/1679
Siddende abe. Usigneret. Figur af patineret bronze. Japan. Meiji eller senere. H. 13.
Fremstår med almindelig alders- og brugsslitage.
Varia, 18. januar 2018
Vurdering
Hammerslag
32 bud