1803/1602
Russisk ikon med fremstilling af Kristus Pantokrator. Tempera på træ. 19. årh. 26,5×22,5.
Ridser og mærker. Restaureret.
Varia, 18. januar 2018
Vurdering
Hammerslag
10 bud