2034/881
Dansk snedkermester
Lille skænk af mahogni. Front med fire skuffer. H. 71. L. 116. D. 44.
Brugsslitage, herunder ridser, mærker, tørrerevner og malingstænk.
Moderne kunst og design, 18. august 2020
Vurdering
Hammerslag