1412/722
James Rizzi (f. 1950, d. 2011)
“We Hail thee Mary” og “The Birth of Venus”. Sign. Rizzi, 66/350, 1891+1999 og 275/350, 1489+1998. Farvelitografier i 3D. Bladstørrelse 26×37 og 26×37. (2)
Håndteringsmærker. Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Moderne kunst og design, 18. marts 2014
Vurdering
Hammerslag
26 bud