2022/166
Nordafrikansk vandbeholder af træ dekoreret med messing ornamentik. 20. årh. Diam. 32 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 25. maj 2020
Vurdering
Hammerslag