2439/644
Tue Poulsen (f. København 1939)
Sofabord med stel af forkromet stål, plade ilagt cirkulære og trekantede fliser af stentøj. Sign. Tue. H. 43. L. 190. B. 100.
Dette emne er belagt med kunstnerafgift.
Stand
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Eftersyn
I
Aarhus
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering