12248/154
I. H. Brandt (f. København 1850, d. Frederiksberg 1926)
Skyer over byens tage. Sign. I.H. Brandt Olie på lærred. Lysmål 21×38.
Kunst, antikviteter & design, 1. december 2022
Vurdering
Hammerslag
29 bud