2148/1017
Ole Tonsgaard (f. 1967)
“Følekursus”. Sign. O.T. 04 samt på bagsiden Ole Tonsgaard. Olie på lærred. 45×45.
Moderne kunst og design, 30. november 2021
Vurdering
Hammerslag