2427/221
Signeret s/h pressefotografi af den amerikanske astronaut John Glenn (1921–2016). Dedikation, 'To Mr. Gunnar Hansen - John Glenn, Jr.'
Proveniens: Sportsjournalisten Gunnar 'Nu' Hansen (1905–1993).
Vurdering
Hammerslag
971044 (Autobud) | ||
1084736 | ||
971044 |