1731/735
Per Kirkeby (f. København 1938, d. sst. 2018)
Kompositioner. Sign. PK 94, PK 95 og PK 96. Litografiske udstillingsplakater til Himmerlands Kunstmuseum. Lysmål 59×39. (3)
Undersøgt i ramme. Papiret er lettere gulnet.
Moderne kunst og design, 1. august 2017
Vurdering
Hammerslag
24 bud