2014/302
17 middagsgafler og 17 middagsskeer af forgyldt metal. 20. årh. L. 18,4 og 18,6. (34)
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker. Alle dele graveret med monogram på bagside af skafter.
Ældre malerier, møbler og varia, 30. marts 2020
Vurdering
Hammerslag