1346/36
Dansk barok hængeskab af eg, front med “hemmelig” skuffe og profileret låge bag hvilken hylde. 18. årh. H. 70. B. 74. D. 41.
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Ældre malerier og møbler, 11. november 2013
Vurdering
Hammerslag
33 bud