2118/​655

Martin Bradley (f. Richmond, England 1931)

Komposition. Sign. Martin Bradley, 46/300. Litografi i farver. Bladstørrelse 65×50. Uindrammet.

Original stand.

Moderne kunst og design, 4. maj 2021

Vur­dering

1.000 DKK

Hammerslag

500 DKK

500 DKK