1816/9007
Tre jomfruer af træ fra “Fregatten Jylland”. (3)
Proveniens: Købt af direktør for “Fregatten Jylland”
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Trip Trap's Maritime Samling, 19. april 2018
Vurdering
Hammerslag