Kuffert af sort Epi lakeret læder med sølvfarvede beslag, to korte hanke, udtrækkeligt håndtag, en udvendig forlomme, et lynlås rum med fire indvendige lynlås lommer og sort nylon for. Navneskilt og hængelås med to nøgler medfølger. H. 52 x B. 39 x D. 16 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Nogle enkelte mærker på læder. Ridser og slitage på plastdetaljer bagpå. God stand indvendigt. Fremstår med lugtgener. Alle mål er cirkamål.
85176 |