896/539
Pierre Alechinsky (f. Bruxelles 1927)
Uden titel, 1990erne. Sign. Alechinsky. Akvarel og tusch på papir monteret på lærred. 99×93
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: modernart@bruun-rasmussen.dk
Malerier og skulpturer, 22. september 2020
Vurdering
Hammerslag