1946/855
“Atmos”. Bordur af glas og messing, hvidemaljeret urskive med romertal, synligt urværk. 20. årh. H. 23. B. 20. D. 15.
Der gives ingen garanti for værkets funktion. Fremstår med minimale alders- og brugsspor.
Moderne kunst og design, 12. november 2019
Vurdering
Hammerslag
14 bud