1908/​147

Chaiselong af forgyldt træ. Rokoko form, 20. årh.s begyndelse. L. 200.

Ridser og mærker. Brugsslitage. Slidt betræk.

Ældre malerier og møbler, 18. februar 2019

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag