12142/131
Jean-Michel Atlan (f. Constantine 1913, d. Paris 1960)
Komposition. Sign. i trykket. Litografi i farver. Udgivet at Asger Jorn til COBRA-bibliotekets første udgave 1950. Bladmål 16×12. Indrammet.
Kunst, antikviteter & design, 21. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag
21 bud