2103/396
Et par svenske sideskabe af bemalet træ, front med tre skuffer. Gustaviansk form, 20. årh. H. 79. B. 41. D. 43. (2)
Brugsslitage. Restaureret. Enkelte ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. januar 2021
Vurdering
Hammerslag