2103/143
Dansk bogskab af mahogni og nøddetræ, overdel med to glasdøre bag hvilken justerbare hylder. 19. årh.s slutning. H. 220. B. 100. D. 45.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Nøgle medfølger.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. januar 2021
Vurdering
Hammerslag
15 bud