11949/130
Ubekendt designer
Tidsskriftsholder af formbøjet, mørkbejset bøg. 20. årh. H. 26. B. 30. D. 30.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 5. december 2019
Vurdering
Hammerslag