2124/​47

Engelsk camelback sofa af mahogni betrukket med gul damask silke. 20. årh. H. 97. L. 190. D. 80.

Få pletter på sædet. Ridser og mærker. Brugsslitage.

Ældre malerier, møbler og varia, 14. juni 2021

Vur­dering

4.000–6.000 DKK

Hammerslag