2448/​795

Niels O. Møller (f. 1920, d. 1982)

Sæt på fire stole af palisander, betrukket i sæder med lyst uld. Model 83. Udført hos J. L. Møller, Højbjerg. 1960–70'erne. (4)

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Nogle ridser og mærker.

I Aarhus
Vur­dering

8.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?