1831/837
Dansk møbeldesign
Væghængt reol af massiv mahogni med syv hylder. 1940–50'erne. H. 195. B. 100. D. 24,5.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 31. juli 2018
Vurdering
Hammerslag
11 bud