922/88
L. A. Schou (f. Slagelse 1838, d. Firenze 1867)
“Nøgen model”. Sign. monogram 59. Olie på lærred monteret på lærred. 24×29.
Ældre Malerier, 16. september 2024
Vurdering
Hammerslag