2148/295
Hall lanterne af forgyldt metal. 18. årh. Senere monteret til el. H. inkl. kæde 130. Diam. 50.
Almindelig brugsslitage. Bemærk benligst: Bruun Rasmussen garanterer ikke for den elektriske installations funktionsduelighed.
Ældre malerier, møbler og varia, 29. november 2021
Vurdering
Hammerslag
17 bud