858/777
Peter Nansen Scherfig (f. Kuala Lumpur 1964)
Forvredet ansigt. Sign. Peter N. Scherfig, 99. Vægrelief af bemalet gips. H. 97.
Proveniens: Galleri Specta, København.
For konditionsrapport kontakt afdeling.
Malerier, YSL og grafik, 23. september 2015
Vurdering
Hammerslag