872/920
Erik A. Frandsen (f. Randers 1957)
Blomster i vase. Sign. EAF 2005–4 på begge sider. To-delt Relief af højglanspoleret stål. Samlet 260×260.
Proveniens: Galleri Faurschou, København.
Malerier og skulpturer, 6. juni 2017
Vurdering
Hammerslag