2109/​11

Dansk almuearmstol af bemalet træ. Kopstykket dateret (?) 1787.

Brugsslitage. Senere betræk.

Ældre malerier, møbler og varia, 1. marts 2021

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag