2138/​193

Signeret Qum helsilketæppe, Persien. Medaljondesign. Ca. 700.000 kn. pr. m2. 20. årh.s slutning. 212×135.

Ældre malerier, møbler og varia, 20. september 2021

Vur­dering

6.000–8.000 DKK

Hammerslag

7.500 DKK

17 bud

7.500 DKK
7.000 DKK
6.500 DKK
6.000 DKK
5.500 DKK
(Autobud) 5.000 DKK
5.000 DKK
(Autobud) 4.800 DKK
4.600 DKK
4.400 DKK
4.200 DKK
(Autobud) 4.000 DKK
3.800 DKK
(Autobud) 3.600 DKK
3.400 DKK
3.200 DKK
3.000 DKK