2420/2
Senrenaissance bord med stel af eg, plade af rødlig Ølandssten. 17./18. årh. H. 83. L. 94. B. 75.
Brugsslitage. Revner og afslag på pladen.
Ældre malerier, møbler og varia, 13. maj 2024
Vurdering
Hammerslag