2103/406
Varmebækken af messing, gennembrudt låg. Stang ligeledes af messing. Stemplet Kobbermøllen. 19. årh. L. 109 cm.
Aldersrelaterede spor.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. januar 2021
Vurdering
Hammerslag