Foto endnu ikke klar
880/875
Sonia Delaunay (f. Gradizsk, Ukraine 1885, d. Paris 1979)
Komposition. Sign. Sonia Delaunay, E.A. Litografi i farver. Lysmål 52×52
Moderne malerier og foto, 26. september 2018
Vurdering
Hammerslag