1948/​343

Serveringsfad af porcelæn, dekoreret i mangan og guld med elegant kvinde og hendes dansende døtre. Sign. Ca. 1900. L. inkl. hanke 35. B. 31.

Mindre ridser og mærker.

Ældre malerier, møbler og varia, 25. november 2019

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag

500 DKK

500 DKK