2120/258
Et par stager af forsølvet metal med akantusblade. H. 23,5 cm. (2)
Proveniens: Erik Brandt.
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage. Mindre buler, ridser og mærker.
Auktion
Ældre malerier, møbler og varia, 17. maj 2021
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
7 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||