2441/​868

Dansk møbeldesign

Spejl i ramme af bøg med afrundede hjørner og synlige samlinger. 1970'erne. H. 104. B. 55. D. 5,5.

Stand

Fremstår med alders- og brugsslitage. Nogle ridser og mærker.

Eftersyn
I Aarhus
Auktion
Kategori
Sælges
Vur­dering

3.000 DKK

Næste bud

Dit maksbud

Hvordan fungerer maksimumbud?