2138/​540

Jørgen Teik Hansen (f. 1947)

Komposition. Sign. på bagsiden J.T.H. 97. Olie på lærred. 211×195.

Moderne kunst og design, 21. september 2021

Vur­dering

12.000–15.000 kr

Hammerslag