2131/951
Norsk design
Vitrineskab af palisander. Front to glasdøre og tre skuffer. Udført hos Bruksbo. H. 151. B. 72. D. 32.
Nøgle medfølger.
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker. Mindre finérafslag.
Moderne kunst og design, 3. august 2021
Vurdering
Hammerslag
21 bud