Foto endnu ikke klar
2003/192
Niels Holm (f. Randers 1860, d. København 1933)
Dionysos. Sign. Niels Holm Köbehn 24/3. Skulptur af patineret bronze. H. 88.
Enkelte minimale ridser.
Ældre malerier, møbler og varia, 13. januar 2020
Vurdering
Hammerslag