1803/1651
Atmos bordur i kasse af messing og glas. Mærket 'ATMOS' 510996. 20. årh. H. 22,5. L. 18. B. 13,5.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Der gives ingen garanti for værkets funktion.
Varia, 18. januar 2018
Vurdering
Hammerslag