2415/1236
Hans Hansen (f. København , d. sst.)
Ring af delvist forgyldt sterlingsølv. Vægt ca. 19 g. B. 21 mm. Str. ca. 50.
Æske medfølger.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Smykker og Fashion, 10. april 2024
Vurdering
Hammerslag