1908/848
Bang & Olufsen
“BeoVision 4”. Plasma fladskærm med tilhørende vægbeslag. H. 99. B. 160.
Antagelig PIN-Kode låst.
Typenr.: 9090 Itemnr.: 1819659 Serienr.: 20943070
Almindelig brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 19. februar 2019
Vurdering
Hammerslag