1908/​848

Bang & Olufsen

“BeoVision 4”. Plasma fladskærm med tilhørende vægbeslag. H. 99. B. 160.

Antagelig PIN-Kode låst.

Typenr.: 9090 Itemnr.: 1819659 Serienr.: 20943070

Almindelig brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Moderne kunst og design, 19. februar 2019

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag

250 DKK

250 DKK